Seti Ariel

  Seti Ariel

  Lek 1,390.00
   PERSHKRIMI
   Fondatinë

   Kjo fondatinë siguron një mbulim të mesëm dhe një përfundim natyral mat të lehtë që zgjat deri në 24 orë në çdo nuancë.
   Formula përmban hidratues dhe pigmente që përshtaten me ngjyrën tuaj dhe shkrihen në lëkurë duke u njëtrajtësuar lehtë për të krijuar një efekt natyral, të ngjashëm me atë të lëkurës tuaj. 

   https://modastikacosmetics.com/products/fondatine-hd-pro-gizzene?variant=34546321784997

   Loose powder 

   Pudër me një përfundim natyral-mat,një mbulim të plotë dhe të  qëndrueshëm e cila mund të përdoret për cdo lloj lëkure.

   Ajo jep një mbulim të konsiderueshëm dhe një pamje shumë natyrale, duke mbuluar defektet dhe problematikat që mund të keni në lëkurë. Nuk e than lëkurën dhe është e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës.

   https://modastikacosmetics.com/collections/shop/products/absolute-matte-powder-gizzene?_pos=1&_sid=fe3d8dc20&_ss=r

   Laps buzësh

   Një laps buzësh i dizenjuar për të nxjerrë në pah konturin e buzëve.
   Theksoni konturin dhe hijen natyrale të buzëve.

   Duke shfaqur një strukturë të butë  ky laps  buzësh mund të aplikohet pa probleme mbi buzët, dhe mbetet njëtrajtësisht i përhapur pas aplikimit. 

    https://modastikacosmetics.com/collections/shop/products/laps-buzesh-gizzene?_pos=1&_sid=8f0256409&_ss=r

    

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim