Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Seti kremrave me gjethe floriri
Seti kremrave me gjethe floriri

Seti kremrave me gjethe floriri

Lek 19,300.00 Lek 16,405.00
  PERSHKRIMI
  💫Seti më i veçantë në botë me 24K flori në përbërje tashmë me 10% ulje! Mos e humbisni këtë mundësi të artë!💫⠀

  •Efekt iluminues për lëkurën, qetësues, ushqyes dhe anti-rrudhë⠀
  •Nxit prodhimin e kolagjenit⠀
  •Tonifikues⠀

  🌟Lift & Light Gold Mask (Maskë për fytyrën)⠀
  🌟Lift & Plump Gold Eye Cream (Kremi i syve)⠀
  🌟All You Need Super Serum (Serumi me gjethe floriri)⠀

  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim