Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
Seti KATERINA

Seti KATERINA

Lek 1,990.00
  PERSHKRIMI
  Seti i linjës franceze të makeup-it vjen me një Super Dhuratë!
  Seti është i përbërë nga:
  • Fondatinë HD PRO-GIZZENE
  Kjo fondatinë siguron një mbulim të mesëm dhe një përfundim natyral mat të lehtë që zgjat deri në 24 orë në çdo nuancë.
  Formula përmban hidratues dhe pigmente që përshtaten me ngjyrën tuaj dhe shkrihen në lëkurë duke u njëtrajtësuar lehtë për të krijuar një efekt natyral, të ngjashëm me atë të lëkurës tuaj.

  • Laps Buzësh-GIZZENE

  Një laps buzësh i dizenjuar për të nxjerrë në pah konturin e buzëve.
  Theksoni konturin dhe hijen natyrale të buzëve.Duke shfaqur një strukturë të butë  ky laps  buzësh mund të aplikohet pa probleme mbi buzët, dhe mbetet njëtrajtësisht i përhapur pas aplikimit.

  •  Matte&Day Long Rouge-GIZZENE

  Një ngjyrë  e qëndrueshme për buzët, me një bazë të butë, që siguron hidratim përfundimtar.Ka efekt të gjatë dhe nuk thahet ,i përshtatshëm për buzët e plasaritura. Mbrojtje antioksiduese dhe hidratim përfundimtar.Kjo formulë e buzëkuqit mat,përmban elementë për të ndriçuar buzët me pigment super intensiv për një pasqyrim voluminoz metalik.

   Produkte Dhuratë:

  • RIMELI "BUTTERFLY EFFECT "-GIZZENE

  Një rimel që zgjat ,volumizon  dhe ndan qerpikët  për një pamje sa më natyrale.Ky rimel ju mundëson të realizoni qerpikët që keni ëndërruar! Furça e krijuar posaçërisht për të formësuar qerpikët që nga rrënja, duke rritur gjatësinë dhe vëllimin deri në majë.

  • Manikyr Lacquer-GIZZENE

  Manikyr  shumëfunksional i cili  kombinon disa funksione :

  • forcues i thonjve
  • krijon mbrojtje dhe  i jep thonjve një përfundim shumë të shkëlqyeshëm
  • rezistent ndaj ujit

  Zgjidhni ngjyrën që dëshironi sipas shijeve tuaja.

   


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim