Seti për trajtimin e akneve

  Seti për trajtimin e akneve

  Lek 7,120.00 Lek 8,900.00
   PERSHKRIMI

   Nëse keni kohë që vuani nga aknet dhe ende nuk keni gjetur zgjidhje,zgjidhja vjen me:

   Setin organik për trajtimin dhe kujdesin e lëkurës me akne nga linja ITALIANE ETEREA.

   LUX - Larës me shkumë për fytyrën 

   Shkumë pastruese e lehtë për fytyrën me veprim antibakterial dhe detoksifikues, pastron butësisht çdo papastërti me veprim zbutës. 

   LUX - Tonik për fytyrën

   Locion për fytyrën me efekt eksfoliues dhe shkëlqyes, krijuar si trajtim special për lëkura të yndyrshme dhe mikse, me akne dhe imperfeksione. Formula e veçantë, astrogjenët dhe dizifektantët rregullojnë prodhimin e sebumit, pastrojnë dhe reduktojnë poret. Acidi Salicylic vepron si pastrues i lëkurës së vdekur, që e rinovon shtesën e parë dhe përmirëson sipërfaqen e lëkurës duke e theksuar shkëlqimin natyral të saj.

   Prodigious Helix - Hidraton, eleminon njollat e lëkurës, shenjat e akneve, puçrrave, irritimeve dhe skuqjes së fytyrës.

   Ekstrakti i përqëndruar kërmilli vepron në epidermë duke ruajtur elasticitetin natyral. Hidraton, eleminon njollat e lëkurës, shenjat e akneve, puçrrave, irritimeve dhe skuqjes së fytyrës.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim