Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Makeup Set Gloria
Makeup Set Gloria

Makeup Set Gloria

Lek 3,500.00 Lek 2,100.00
  PERSHKRIMI

  Tre produktet që ju nevojiten për një make-up perfekt dhe një fytyrë që shkëlqen:

  • CC Cream-Vepron si një fondatinë dhe një korrektor ngjyrash njëkohësisht dhe i jep lëkurës pamje të njëtrajtshme.
  • EyeBrow Tint-xhel për vetulla perfekte dhe me formë
  • Buzëkuq me pak shkëlqim

  Tashmë vijnë me një çmim fantastik për ju!


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim