Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
Seti ANABEL

Seti ANABEL

Lek 2,190.00
  PERSHKRIMI
  Seti i linjës franceze të makeup-it vjen me një Super Dhuratë!
  Seti është i përbërë nga:
  • Laps për vetullat-GIZZENE

  Për një stilim të saktë të vetullave dhe për një rezultat sa më natyral.Laps mbushës dhe formues  për vetullat ,super i lehtë në përdorim

  • Laps për sytë-GIZZENE

  Siguroni një përkufizim të saktë pa dëmtuar  zonën delikate të syve.
  Mund të përdoret për të arritur një pamje të shumëllojshme nga ajo sensuale deri tek ajo më ekstravagante.
  Aplikim i butë me ngjyrë të pasur dhe të qëndrueshme.

  • Laps Buzësh-GIZZENE

  Një laps buzësh i dizenjuar për të nxjerrë në pah konturin e buzëve.
  Theksoni konturin dhe hijen natyrale të buzëve.

   

   Produkte Dhuratë:

  • 2xPro -Glam Lip Gloss nga Gizzene

  Shkëlqyes dhe hidratues buzësh me një mbulim të dukshëm.Pro-Glam LipGloss vjen me nje gamë të gjerë për të gjitha nuancat që ju dëshironi .

  • Manikyr Lacquer-GIZZENE

  Manikyr  shumëfunksional i cili  kombinon disa funksione :

  • forcues i thonjve
  • krijon mbrojtje dhe  i jep thonjve një përfundim shumë të shkëlqyeshëm
  • rezistent ndaj ujit

  Zgjidhni ngjyrën që dëshironi sipas shijeve tuaja.


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim