Set Aloe Vera

  Set Aloe Vera

  Lek 2,250.00
   PERSHKRIMI

   Laresi:

   Hidhni shkumën në madhësinë e një arre në pëllëmbën tuaj dhe aplikojeni atë në fytyrën tuaj me një masazh të lehtë. Pasi të keni pritur për 1-2 minuta, shpëlajeni me shumë ujë.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   Sapuni:

   Sapuni Natyral riparues dhe hidratues i serisë Aloe Vera siguron kujdesin dhe mbrojtjen më natyrore për lëkurën tuaj me përmbajtjen 50% të ekstraktit të aloe verës. Pastron butësisht lëkurën tuaj që është e ekspozuar ndaj faktorëve të jashtëm dhe diellit dhe për këtë arsye është e thatë. Ndihmon lëkurën tuaj të rimarrë hidratimin e humbur. Ajo freskon lëkurën tuaj me aromën e saj të këndshme. Ju mund të përdorni me siguri këtë sapun në lëkurën dhe flokët tuaj. Aloe vera, përbërësi kryesor aktiv në këtë produkt, është një bimë afrikane dhe ka 400 specie të ndryshme. Aloe vera, e përcaktuar si "bima e pavdekësisë" nga egjiptianët, përmban 20 minerale, 18 aminoacide dhe 12 vitamina në lëngun si xhel që del kur gjethet prishen. Kjo është arsyeja pse aloe vera është një barishte e mrekullueshme që përdoret shpesh si në mjekësi ashtu edhe në kozmetikë. 

   Serumi SOS Aloe Vera:

   Seria Riparuese dhe Hidratuese SOS Thalia Natural Beauty riparon shpejt lëkurën tuaj me përmbajtjen e tij 90% të ekstraktit të aloe vera!

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim