Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
Seti AGNES

Seti AGNES

Lek 2,090.00
  PERSHKRIMI
  Seti i linjës franceze të makeup-it vjen me një Super Dhuratë!
  Seti është i përbërë nga:
  • Rimeli "EXCELLENCE DAY LONG "-GIZZENE

  Një rimel që zgjat ,volumizon  dhe ndan qerpikët  për një pamje sa më natyrale.Ky rimel ju mundëson të realizoni qerpikët që keni ëndërruar! Furça e krijuar posaçërisht për të formësuar qerpikët që nga rrënja, duke rritur gjatësinë dhe vëllimin deri në majë.

  Ky rimel është waterproof dhe zgjat gjithë ditën

  • Pro -Glam Lip Gloss nga Gizzene

  Shkëlqyes dhe hidratues buzësh me një mbulim të dukshëm.Pro-Glam LipGloss vjen me nje gamë të gjerë për të gjitha nuancat që ju dëshironi .

  • Xhel dhe pluhur për Vetullat-GIZZENE
  Paleta jonë nga Gizzene për krijimin e një pamje sa më natyrale të vetullave tuaja.
  Me paletën e pluhurit të vetullave dhe xhelin e saj ju mund të stiloni  vetullat tuaja si një profesioniste. Paleta përfshin dy tone ngjyrash të përafërta  që të kombinuara së bashku  krijojnë hije natyrale

  Produkte Dhuratë:

   

  • Primer MATTE-GIZZENE

  Aplikohet në fytyrë në vend të kremit hidratues,si bazë e makeup-it duke i dhënë  pamje të njëtrajtshme fytyrës tuaj.Produkti më efikas për përhapjen e lehtë të fondatinës,në mënyre të njëtrajtshme.

   

  • Manikyr Lacquer-GIZZENE

  Manikyr  shumëfunksional i cili  kombinon disa funksione :

  • forcues i thonjve
  • krijon mbrojtje dhe  i jep thonjve një përfundim shumë të shkëlqyeshëm
  •  rezistent ndaj ujit

  Zgjidhni ngjyrën që dëshironi sipas shijeve tuaja.


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim