Seti 3 në 1 Tsubaki

  Seti 3 në 1 Tsubaki

  Lek 2,000.00
   PERSHKRIMI

   Kombinimi unik i vajit Tsubaki, misteri i Lindjes së Largët, me aromat e qelibarit dhe frutave ...

    Informacione mbi produktin:

   Thalia Golden Way Tsubaki krem për kujdesin e trupit 200 ml / Pa Paraben.

   Kremi ynë i pasuruar me vaj organik TSUBAKI ruan ekuilibrin e hidratimit së lëkurës tuaj, duke ndihmuar në zvogëlimin e rrudhave dhe përtëritjen e lëkurës. Përveç kujdesit për lëkurën, do të ndiheni më tërheqës me efektin shtesë freskues të aromës së qelibarit dhe frutave. Ju mund të përdorni  kremin tonë të lëkurës me përmbajtje organike dhe me një formulë të veçantë që nuk përmban paraben, gjatë gjithë ditës.

   Thalia Golden Way 200 ml / Pa paraben.

   Spreji i trupit i pasuruar me vaj organik TSUBAKI do të bëjë një ndryshim në stilin tuaj falë energjisë që jep aroma e qelibarit dhe frutave. Me këtë produkt do të ndjeni një prekje freskuese dhe tërheqëse në lëkurë pas larjes ose në çdo kohë të ditës.

   Sapun i ngurtë Thalia Golden Way  150 g / Pa Paraben.

    I pasuruar me vaj organik TSUBAKI, ky sapun që mund të përdoret për duart, trupin dhe gjatë dushit dhe  do t'ju sigurojë ndjesinë e freskisë dhe pastërtisë në nivelin më të lartë. Ju mund ta përdorni me siguri këtë sapun pa paraben, të formuluar posaçërisht me të gjithë anëtarët e familjes tuaj.

   * Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim