Seti 3 në 1 me Fik dhe Dandellion

  Seti 3 në 1 me Fik dhe Dandellion

  Lek 999.00 Lek 2,000.00
   PERSHKRIMI

   Simboli i pranverës është lulja e luleradhiqes, e cila do të aromatizojë lëkurën tuaj së bashku me aromat e vaniljes dhe fikut.

   Informacione mbi produktin:

   Thalia Fig Dream 300 ml / Sles-Sls-Salt- Pa Paraben për flokë

   Ju dhuron një ndjesi freskuese dhe relaksuese për flokët duke i ndihmuar njëkohësisht të rifitojnë shkëlqimin. Për flokë të mëndafshtë dhe të pastër, ju mund të përdorni në mënyrë të sigurt shampon speciale pa paraben, SLES / SLS çdo ditë. Ofron kujdes që nga rrënja në majë me provitaminën, ekstrakte bimore dhe proteina të hidrolizuara.

   Thalia Fig Dream Shampo për trupin Dandellion 300 ml / Sles-Sls- Pa Paraben

   Me ekstrakte lule luleradhiqe, ajo freskon lëkurën dhe i jep shkëlqim. Për një dush të butë dhe të pastër, ju mund ta përdorni në mënyrë të sigurt shampon për trupin çdo ditë, me formulën e tij të veçantë që nuk përmban SLES / SLS dhe paraben. Do të ndiheni të freskuar gjatë gjithë ditës me provitaminën, ekstraktet bimore dhe proteinat e hidrolizuara që përmban.

    Sapun Thalia Fig Dream  150 g / Pa paraben

   Këtë sapun të veçantë, të pasuruar me ekstrakte të luleve luleradhiqe, mund ta përdorni për duart dhe trupin. I përzier me harmoninë e përsosur të aromave të vaniljes dhe fikut, ndihmon në ruajtjen e ekuilibrit të yndyrës në lëkurë dhe e përkëdhel atë me prekjen e tij të mëndafshtë. Të gjithë anëtarët e familjes mund ta përdorin në mënyrë të sigurt sapunin tonë të formuluar posaçërisht pa paraben.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim