Set Rigjenerues Dhe Hidratues Për Flokët Me Aloe Vera

  Set Rigjenerues Dhe Hidratues Për Flokët Me Aloe Vera

  Lek 1,590.00
   PERSHKRIMI

   Shampo  me 50% Aloe Vera   

   Shampoja rigjeneruese dhe e kujdesit hidratues të serisë Aloe Vera Thalia Natural Beauty është ideale për flokë të thatë dhe të lyer me mbështetjen e ekstraktit unik të aloe vera!

   Ajo ndihmon në forcimin e rrënjës të flokëve dhe rritjen e tyre të shëndetshme. Përveç kësaj, ajo mbron flokët nga efektet e dëmshme të diellit. 

   Ekstrakt aloe vera i ngarkuar me vitamina, minerale dhe enzima; lufton kundër zbokthit, këputjen e flokëve dhe problemeve të kokës

   Balsam me 50% Aloe Vera  

   Balsami rigjenerues dhe hidratues i serisë Aloe Vera Thalia Natural Beauty rregullon flokët tuaj në mënyrë të mrekullueshme me fuqinë që merr nga aloe vera!

   Aloe vera është një depo e vërtetë mineralesh, aminoacidesh dhe vitaminash. Ka 20 minerale, 18 aminoacide dhe 12 vitamina në lëngun si xhelatinë që del nga gjethet. Me këtë veçori, është një bimë shumë e veçantë që ofron përfitime të shumta si në mjekësi ashtu edhe në kujdesin e flokëve dhe lëkurës. Balsami Riparues dhe Hidratues i Serisë Aloe Vera nga Thalia Natural Beauty me ekstrakt 50% aloe vera ndihmon në rigjallërimin e flokëve tuaj të lyer dhe të trajtuar dhe eliminon majat dyshe.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim