Set për Rigjenerimin e Flokëve

  Set për Rigjenerimin e Flokëve

  Lek 2,290.00 Lek 3,500.00
   PERSHKRIMI
   • Është ideale për çdo lloj floku
   • Vepron intensivisht edhe në lëkurë të ndjeshme
   • Vepron në lëkurën e kokës si zbutës, ristrukturues dhe rigjenerues
   • Formula me ekstrakte biologjike forcon rrënjën e flokëve
   • Me Aloe Vera dhe Mjaltë
   • Floku do të gjejë vitalitet ,do të duket më i shndritshëm dhe lehtë
    • Kjo maskë është një trajtim ushqyes dhe rigjnerues
    • Trajton flokët në thellësi
    • I bën ato më elastikë dhe fleksibël
    • Eleminon efektin elektrizues
    • Me përbërje:mjaltë biologjik,acid hialuronik, ekstrakte biologjike,vajërat biologjikë të arrës së kokosit, linen,arganit,dhe gjalpit biologjik sshea

    Për flokë më të shndritshëm,  fortë dhe më të ristrukturuar.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim