Set për përkujdesjen e lëkurës, me lulen e qërshisë

  Set për përkujdesjen e lëkurës, me lulen e qërshisë

  Lek 2,000.00 Lek 2,600.00
   PERSHKRIMI

   Sakura Krem kundër plakjes së fytyrës hidraton thellë lëkurën tuaj të thatë. Ai siguron përfitime kundër plakjes duke forcuar formimin e kolagjenit në lëkurën tuaj. 

   Maska për fytyrën kundër plakjes - Thalia Sakura siguron një hidratues shumë intensiv dhe nxit formimin e kolagjenit në fytyrën tuaj.

   Krem per trupin, ngadalëson plakjen e lëkurës dhe e mbron atë ndaj faktorëve të jashtëm.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim