Set Me Vaj Argani Për Kujdesin Ndaj Fytyrës

  Set Me Vaj Argani Për Kujdesin Ndaj Fytyrës

  Lek 1,950.00
   PERSHKRIMI

   Skrab me vaj argani 

   Seria e lëkurës Thalia Keep Fresh, me formulën e saj të butë sidomos për lëkurën normale dhe të kombinuar, ndihmon në heqjen e qelizave të vdekura, zbutjen e sipërfaqes së lëkurës, zvogëlimin e poreve dhe papërsosmëritë duke mbrojtur ekuilibrin e hidratimit së lëkurës. Me përmbajtjen organike të vajit  të Arganit, ajo hidraton lëkurën dhe ofron kujdes për një kohë të gjatë. Kjo i jep lëkurës një ndjenjë të freskët dhe të pastër.

   Krem për fytyrën me vaj argani 

   Kremi me vaj argani për fytyrën siguron hidratimin dhe kujdesin që i nevojiten lëkurës suaj me ekstrakte ushqyese të tilla si vaji organik i arganit, gjalpi shea, pro-vitamina B5 dhe vitamina E. 

   E pasuruar me vajin e arganit ky krem bën që të keni një pamje më të re, të butë dhe rrezatuese. Mund të përdoret si pjesë e rutinës së përditshme të kujdesit për lëkurën.

   Sapun me vaj argani 

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim