Set Me Vaj Argani Dhe Myshk Të Bardhë Për Kujdesin Ndaj Fytyrës

  Set Me Vaj Argani Dhe Myshk Të Bardhë Për Kujdesin Ndaj Fytyrës

  Lek 2,190.00
   PERSHKRIMI
   • Skrab me vaj argani dhe myshk te bardhë

   Seria e lëkurës Thalia Keep Fresh, me formulën e saj të butë sidomos për lëkurën normale dhe të kombinuar, ndihmon në heqjen e qelizave të vdekura, zbutjen e sipërfaqes së lëkurës, zvogëlimin e poreve dhe papërsosmëritë duke mbrojtur ekuilibrin e hidratimit së lëkurës. Me përmbajtjen organike të vajit  të Arganit, ajo hidraton lëkurën dhe ofron kujdes për një kohë të gjatë. Kjo i jep lëkurës një ndjenjë të freskët dhe të pastër.

   Krem  me vaj argani dhe myshk te bardhë

   I përshtatshëm për lëkurat normale dhe të kombinuara, ky produkt është një krem ​​hidratues efektiv dhe mbron lëkurën tuaj nga rrezet UVA dhe UVB me faktorin mbrojtës të SPF 15. Nuk bllokon poret e lëkurës dhe ndihmon atë të duket e butë dhe e pastruar. Siguron kujdes afatgjatë për lëkurën falë vajit të arganit dhe gjalpit shea. Vaji i arganit përmban një sasi të madhe të vitaminës E dhe gjithashtu ka veti antioksiduese. Ngadalëson plakjen e lëkurës, zvogëlon rrudhat, forcon lëkurën dhe rrit elasticitetin e saj. Është gjithashtu efektiv kundër acarimeve në lëkurë.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim