Set Rigjenerues Dhe Hidratues Për Fytyrën Me Aloe Vera

  Set Rigjenerues Dhe Hidratues Për Fytyrën Me Aloe Vera

  Lek 2,390.00
   PERSHKRIMI

   Serum Rigjenerues dhe Hidratues  90% Aloe Vera 

   Seria Riparuese dhe Hidratuese SOS Thalia Natural Beauty riparon shpejt lëkurën tuaj me përmbajtjen e tij 90% të ekstraktit të aloe vera!

   Hidraton shpejt lëkurën tuaj, lehtëson tensionin e lëkurës tuaj, e ndihmon atë të rifitojë ekuilibrin e lagështisë së saj. 

   Krem  për Fytyrën  50% Aloe Vera 

   Ky krem ndihmon mbajtjen e ujit dhe vetive hidratuese të ekstraktit 50% të aloe vera, i cili mban të hidratuar çdo shtresë të lëkurës tuaj për një kohë të gjatë. Ndihmon për të lehtësuar ndjenjën e tensionit në lëkurën tuaj të shkaktuar nga mungesa e hidratimit. Thithet menjëherë dhe lëkura bëhet e freskët, e butë, merr një pamje dhe shkëlqim të gjallë. Bima aloe vera me origjinë nga Afrika, e cila është anëtare e familjes së zambakëve, përshkruhet si "bima e pavdekësisë" nga egjiptianët. Arsyeja për këtë është se është një depo e vërtetë mineralesh, aminoacidesh dhe vitaminash. Mjafton të theksohet vlera e aloe vera edhe nëse deklarojmë se ka 20 minerale, 18 aminoacide dhe 12 vitamina në lëngun si xhel

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim