Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Set për fytyrë me akne
Set për fytyrë me akne

Set për fytyrë me akne

Lek 12,300.00 Lek 9,225.00
  PERSHKRIMI

  Larës+Serum Acid Hialuronik+Krem Hidratues

  Ky set është trajtim special për lëkura të yndyrshme dhe mikse, me akne dhe imperfeksione

  • Rigjeneron dhe zbut lëkurën
  • Efekt tërheqës dhe super hidratues
  • Rrit plasticitetin e indeve
  • Vepron kundër inflamacioneve
  • Formula e pasur me ekstrakte organike të mjedrës, boronicës 
  • Stimulon qelizën e kolagjenit

  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim