Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Set për fytyra delikate
Set për fytyra delikate

Set për fytyra delikate

Lek 7,400.00 Lek 5,550.00
  PERSHKRIMI

  Larës xhel për fytyrën me një aplikim të vetëm, ribalancon prodhimin e sebumit dhe i pastron poret deri në thellësi, duke mos e dëmtuar shtresën e hollë të lëkurës.Pastron lëkurën, redukton puçrrat, pikat e zeza dhe imperfeksionet.

  Pastrues fytyre skrab pastron butësisht  në thellësi lëkurën,duke çliruar poret nga papastërtitë .Veprimi i pastrimit të thellë realizohet falë grimcave te bajames dhe lajthisë, të cilat pastrojnë në thellësi, duke eliminuar pikat e zeza, aktivizojnë qarkullimin e gjakut dhe përmirësojnë përthithjen e produkteve pasardhëse

  Tonik për fytyrë me lëkurë delikate përdor ingredientë te jashtëzakonshëm bimorë për të hidratuar, freskuar dhe tonifikuar indet pas pastrimit të kujdesshëm. I pastron dhe i mbyll poret, duke përmirësuar teksturën e lëkurës dhe rregullon prodhimin e sebumit.

   


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim