Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Set për flokë të dëmtuar+DHURATE gjalpë shea
Set për flokë të dëmtuar+DHURATE gjalpë shea

Set për flokë të dëmtuar+DHURATE gjalpë shea

Lek 5,300.00
  PERSHKRIMI

  Set BIO për trajtimin e flokëve të dëmtuar nga linja ITALIANE ETEREA.Ky set vjen si asnjë herë tjetër edhe me një dhuratë.
  Bli setin dhe përfito dhuratë gjalpin SHEA me vlerë 2500 LEKE! 😍😍

   

  Shampo për flokë të dëmtuar

  • Shampo ushqyese dhe rigjeneruese
  • E përshtatshme për flokë të dëmtuar
  • Hidraton dhe riparon  flokët që nga rrënjët deri te majat
  • I jep ushqim dhe gradualisht strukturë të fortë
  • E pasur me ekstrakte biologjike të kivit dhe mjedrës
  • Me veprim  forcues dhe antioksidues
  • Mjalti biologjik dhe Aloe Vera ushqejnë deri në thellësi fibrat kapilare 

  Sjell hidratim të flokëve, që pasqyrojnë shëndet dhe vitalitet

   

  Kompleksi Multi Active - Flokë të butë


  • Trajtim specifik për flokët
  • I jep freski dhe volum flokëve

  Ky trajtim realizohet nëpërmjet   2 produkteve  njëri me bazë vajore  dhe  tjetri  me  bazë  ujore.

  Produkti  me bazë ujore

  • I pasur me ekstrakte aktive dhe biologjike
  • Rigjallëron rrënjët e flokëve
  • I ushqen dhe stimulon  rritjen

  Produkti me bazë vajore 

  • I përbërë nga vajra esencialë që forcojnë rrënjën
  • Clirojnë substanca ushqyese dhe pastrojnë lëkurën
  • Parandalojnë zbokthin dhe rënien e flokut
  • Produkt profesional  që i jep gjallëri dhe shëndet flokut tuaj

   

  Gjalpi SHEA-DHURATE

  Funksionet e tij fantastike ushqyese, kuruese dhe mbrojtëse.

  • E bën lëkurën më elastike 
  • Përmban Vitaminë E dhe kristalinë me fuqi të lartë antioksiduese
  • Veçanërisht i përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe me ekzemë
  • I përshtatshëm për lëkurën delikate të fëmijëve dhe grave shtatëzëna
  • Anti-inflamator i fuqishëm
  • Lehtëson të djegurën nga dielli dhe skuqjen
  • Rigjeneron, ushqen flokët dhe është tepër efikas n.q.s.keni zbokth 

  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim