Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Set organik për kujdesin e të gjitha llojeve të lëkurës+DHURATE larës
Set organik për kujdesin e të gjitha llojeve të lëkurës+DHURATE larës

Set organik për kujdesin e të gjitha llojeve të lëkurës+DHURATE larës

Lek 10,700.00
  PERSHKRIMI

  Set BIO për trajtimin dhe kujdesin e lëkurës nga linja ITALIANE ETEREA.Ky set vjen si asnjë herë tjetër edhe me një dhuratë.
  Bli setin dhe përfito DHURATE  larësin organik të fytyrës me vlerë 2000 LEKE! 😍

  LUX - Larës me shkumë për fytyrën 

  Shkumë pastruese e lehtë për fytyrën me veprim antibakterial dhe detoksifikues, pastron butësisht çdo papastërti me veprim zbutës. 

  LUX - Tonik për fytyrën

  Locion për fytyrën me efekt eksfoliues dhe shkëlqyes, krijuar si trajtim special për lëkura të yndyrshme dhe mikse, me akne dhe imperfeksione. Formula e veçantë, astrogjenët dhe dizifektantët rregullojnë prodhimin e sebumit, pastrojnë dhe reduktojnë poret. Acidi Salicylic vepron si pastrues i lëkurës së vdekur, që e rinovon shtesën e parë dhe përmirëson sipërfaqen e lëkurës duke e theksuar shkëlqimin natyral të saj.

  Prodigious Helix - Hidraton, eleminon njollat e lëkurës, shenjat e akneve, puçrrave, irritimeve dhe skuqjes së fytyrës.

  Ekstrakti i përqëndruar kërmilli vepron në epidermë duke ruajtur elasticitetin natyral. Hidraton, eleminon njollat e lëkurës, shenjat e akneve, puçrrave, irritimeve dhe skuqjes së fytyrës.

   Lux Crème Sorbet /Hidratues-DHURATE

  Trajtimi i bukurisë me veprim intensiv, hidratues dhe rigjenerues, ideal për çdo lloj lëkure, me teksturë të lehtë, depërton shpejt dhe ushqen në thellësi pa krijuar yndyrë, duke dhënë ndjesi freskie dhe komforti të menjëhershëm. Formula eskluzive organike siguron rezultate të garantuara.


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim