Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Set organik për një fytyrë plot shkëlqim
Set organik për një fytyrë plot shkëlqim

Set organik për një fytyrë plot shkëlqim

Lek 11,700.00 Lek 8,775.00
  PERSHKRIMI

  LUX - Larës me shkumë për fytyrën.Shkumë pastruese e lehtë për fytyrën me veprim antibakterial dhe detoksifikues, pastron butësisht çdo papastërti me veprim zbutës.

  Maskë Piling-me përbërës dhe veti riparuese, që ushtrojnë veprim të fuqishëm antioksidant dhe veprojnë në mënyrë sinergjike me enzimat proteolitike, duke bërë pastrim të thellë delikat, që i bashkangjitet dhe efekti ushqyes i një maske. 

  Lux Crème Sorbet-veprim intensiv, hidratues dhe rigjenerues, ideal për çdo lloj lëkure, me teksturë të lehtë, depërton shpejt dhe ushqen në thellësi pa krijuar yndyrë, duke dhënë ndjesi freskie dhe rehatie të menjëhershme.

   


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim