Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Set organik për fytyrën nga Eterea + DHURATE Highlighter
Set organik për fytyrën nga Eterea + DHURATE Highlighter

Set organik për fytyrën nga Eterea + DHURATE Highlighter

Lek 6,800.00
  PERSHKRIMI

  Set BIO për trajtimin dhe kujdesin e lëkurës nga linja ITALIANE ETEREA.Ky set vjen si asnjë herë tjetër edhe me një dhuratë.
  Bli setin dhe përfito DHURATE  highlighterin BestSeller me vlerë 1400 LEKE! 😍😍

  Lux Crème Sorbet - Trajtim bukurie për lëkurën e fytyrës

  Trajtimi i bukurisë me veprim intensiv, hidratues dhe rigjenerues, ideal për çdo lloj lëkure, me teksturë të lehtë, depërton shpejt dhe ushqen në thellësi pa krijuar yndyrë, duke dhënë ndjesi freskie dhe komforti të menjëhershëm.Lëkura është më e butë, e rigjeneruear dhe rifiton ndriçimin e saj natyra

   Fondatinë e lëngshme mat

  • Trajtim inovativ i make up-it për lëkurën normale dhe të yndyrshme
  • I jep  lëkurës tuaj një hije të ngrohtë dhe shkëlqim të lehtë 
  • Siguron një mbulim të lartë dhe natyralitet me  efekt mat
  • Formula e fondatinës   është  e pasur me ekstrakte biologjike me funksione anti-oksiduese                                                       

  Produkt Bestseller Dhuratë

  Highlighter profesional likuid me 2 nuanca  Gold dhe Rose Gold.Për një fytyrë plot shkëlqim dhe hijeshi.Bëhet një me lëkurën duke dhënë një shkëlqim të inspiruar nga  shkëlqimi i rrezeve të dritës në mëngjes.


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim