Set Midnight (me ekstrakt trëndafili)

  Set Midnight (me ekstrakt trëndafili)

  Lek 1,550.00
   PERSHKRIMI

   Sapun natyral pastrues dhe balancues Midnight,ndihmon në heqjen e papastërtive dhe vajit të tepërt në sipërfaqen e lëkurës dhe pastrimin e poreve të bllokuara. Ai ndihmon lëkurën për të fituar një pamje më të pastër, më të rehatshme, më të butë dhe të shëndetshme. Falë formulës së tij të veçantë jo tharëse dhe efektit natyror hidratues të ujit me trëndafila, ju mund ta përdorni atë në mënyrë të sigurt në kujdesin për fytyrën dhe trupin tuaj çdo ditë. Trëndafili, i cili ka veti antioksiduese me përmbajtjen e tij të vitaminës C, i cili rinovon dhe rinon lëkurën. Ai mbështet heqjen e rrudhave.

   Locioni trupit, pastrues dhe ekuilibrues Midnight ndihmon në ruajtjen e vlerës së PH të lëkurës tuaj falë ujit të trëndafilit që përmban. Locioni i trupit pastrues dhe balancues i trëndafilit Thalia, i cili gjithashtu ndihmon në rinovimin e lëkurës tuaj, e bën lëkurën tuaj të ndjehet e ngopur me hidratim dhe e freskët gjatë gjithë ditës me aromën e saj të këndshme dhe strukturën e mëndafshtë.

   Lërini duart tuaja të jenë të buta si petalet e trëndafilit, me kremin balancues të duarve Thalia Natural Beauty Midnight Rose!

   Trëndafili, i cili ka veti antioksiduese me përmbajtjen e tij të vitaminës C, rinovon dhe rinon lëkurën. Është një krem ​​hidratues i shkëlqyeshëm dhe depërton lehtësisht në lëkurë me vajrat natyralë që përmban. Tërheq lëkurën, siguron fleksibilitet, hap poret, e bën lëkurën të butë. Ai e trajton lëkurën me vetitë e saj antibakteriale; e pastron nga infeksionet si ënjtja, skuqja, puçrrat dhe ekzema.

   Me formulën e saj të veçantë që përmban uji i trëndafilit dhe vitamina E, ushqen, riparon dhe mbron duart e thata dhe të lodhura pa lënë një ndjesi të yndyrshme. Ju jep duarve butësi dhe mbështet forcimin e thonjve. 

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim