Set Me Vaj Ulliri Kundër Rënies Së Flokëve

  Set Me Vaj Ulliri Kundër Rënies Së Flokëve

  Lek 1,790.00
   PERSHKRIMI

   Shampo me Vaj Ulliri 

   Shampoja me vaj ulliri Thalia, efektive kundër rënies së flokëve, përmban vaj ulliri të dendur në formulimin e tij, duke lejuar flokët tuaj të marrin frymë dhe ndihmon në parandalimin e rënjes së tyre. Produkti, i cili merret nga një përzierje e 24 llojeve të bimëve në Laboratorin e Kozmetikës Akten dhe përmban aktivin bimor të patentuar PhytoComplex AHL®, është efektiv kundër rënjes së flokëve, gjithashtu kujdeset për flokët tuaj nga rrënja në majë me provitaminën dhe proteinat e hidrolizuara.

   Maskë flokësh me Vaj Ulliri 

   Maska e kujdesit për flokët me vaj ulliri Thalia, kujdeset dhe forcon flokët tuaj falë vetive ushqyese, unike dhe natyrore që ka. Është gjithashtu efektive kundër rënies së flokëve falë vitaminës E intensive dhe PhytoComplex AHL në përmbajtjen e vajit të ullirit. Formula e saj e veçantë që përmban provitaminën B5 rregullon në mënyrë të përsosur dëmtimin dhe ristrukturon flokët. Parandalon këputjen e flokëve. Ndihmon për të rregulluar ekuilibrin e hidratimit dhe forcon flokët kundër dëmtimeve të shkaktuara nga mjetet stiluese.  

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim