Set me Vaj Kokosi Për Trupin

  Set me Vaj Kokosi Për Trupin

  Lek 1,550.00
   PERSHKRIMI

   Locion për Trupin 

   Locion trupi ushqyes dhe riparues i vajit të kokosit ka një tipar shumë të lartë, ushqen lëkurën tuaj me përmbajtjen e saj të vajit të kokosit dhe e hidraton atë thellësisht. Falë formulës së saj efektive që nuk lë një ndjesi ngjitëse, ndihmon lëkurën tuaj për të qenë më e butë dhe e hidratuar. 

   Krem për Duart 

   Me kremin ushqyes dhe riparues të duarve me përbërjë të vajit të kokosit, hidheni përmbajtjen unike të kokosit në lëkurën tuaj!

   Pema e kokosit, një pemë tropikale që rritet në vende të tilla si Karaibe, Malajzi, Filipine, Indonezi dhe Sri Lanka. Përveç vetive antioksiduese dhe antibakteriale, vaji i kokosit, i cili ka mjaft vitamina E, C dhe B6, minerale si hekuri, magnezi, natriumi, kaliumi, është një thesar i vërtetë për lëkurën. Vaji i kokosit, i cili përthithet shpejt dhe lehtë nga lëkura, ushqen thellësisht, hidraton, kujdeset dhe zbut lëkurën. Ndërsa ndihmon për të hequr lëkurën e vdekur nga trupi, ajo shëron lëkurën e irrituar dhe lehtëson kruajtjen dhe djegien e shkaktuar nga kafshimet e insekteve dhe mizave. Vaji i kokosit është gjithashtu efektiv në shenjat e plakjes.

   Sapun Natyral 

   Me sapunin natyral, ushqyes dhe riparues me vaj kokosi, lëkura juaj do të marrë frymë  me lehtësi dhe nuk do t'i rezistoni aromës së mrekullueshme, që do t'ju shoqërojë gjatë  gjithë  ditës.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim