Set me vaj Argani

  Set me vaj Argani

  Lek 1,690.00 Lek 2,600.00
   PERSHKRIMI

   Maskë flokësh 

   Vaji i arganit, i njohur gjithashtu si "ari i lëngët", është një produkt i mrekullueshëm që gratë marokene e kanë përdorur për bukurinë e tyre për shekuj me radhë.

   Ju jep butësi dhe shkëlqim flokëve, parandalon nyjet në flokë. Riparon flokët që shpesh janë të ekspozuara ndaj proceseve të tilla si tharja dhe drejtimi.  Ai ushqen flokët pa i rënduar nga rrënja në majë. Ka një efekt përshpejtues në rritjen e flokëve, gjë që e bën më të lehtë formësimin e flokëve. Me formulën e saj të veçantë që përmban 2 shtresa vaji organik të përqendruar të arganit Maska e flokëve Organike Argan Oil e Thalia Natural Beauty do të japë të gjitha përfitimet e renditura më sipër në nivelin më të lartë. Ju gjithashtu do të vini re se rënia e flokëve tuaj zvogëlohet falë përbërësit aktiv bimor PhytoComplex AHL® të patentuar në produkt.

   Shampo kundër Rënies së Flokëve me Vaj Argani

   Shampo-ja kundër rënies së flokëve Thalia Natural Argan Oil përmban nivele të larta të vitaminës E për shkak të vajit të arganit. Thalia Natural Argan Oil, i cili përfshin këtë vaj unik në formulimin e tij ka veti antioksiduese, hidraton flokët tuaj dhe parandalon flluskat e pakontrolluara me efektin e saj të dyfishtë. Në këtë mënyrë, flokët bëhen më të butë dhe duken të pastër për një kohë të gjatë. Përveç të gjithave, kjo i bën flokët të shkëlqejnë shumë sepse reflektojnë më shumë dritë. 

   Krem për Lëkurën me vaj Argani
   Është i njohur për hidratimin dhe kujdesin që i nevojitet lëkurës me ekstrakte ushqyese të tilla si vaji argan organik, gjalpi shea, provitamina B5 dhe vitamina E. Kremi, i pasuruar me vaj argan, e bën lëkurën më të butë dhe rrezatuese, duke ju bërë të ndiheni të lehtë pas përdorimit të saj. Lëkura juaj do të duket më shkëlqyese, e rigjeneruar dhe e fuqishme. Përdoreni si pjesë të rutinës së përditshme të kujdesit për lëkurën.   
   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim