Set me pluhur perlash& peptide për fytyrën

  Set me pluhur perlash& peptide për fytyrën

  Lek 2,490.00
   PERSHKRIMI

   Pastrues me perle & peptide

   Pastruesi në formë shkume me perle & peptide ju mundëson një efekt të dukshëm anti-rrudhë dhe falë këtij produkti lëkura do të jetë më e qartë, e ndritshme, e hidratuar dhe e re. Kjo seri e re nga Thalia është një ritual efektiv i kujdesit për lëkurën i formuluar posaçërisht për të ndihmuar në zvogëlimin e shenjave të dukshme të rrudhave dhe rritjen e shkëlqimit të lëkurës tuaj. 

   Ky pastrues kremoz i butë heq butësisht përbërësit e vendosur në lëkurë, yndyrat sipërfaqësorë dhe papastërtitë pa ndryshuar ekuilibrin natyror të hidratimit të lëkurës. Ajo freskon dhe zbut lëkurën me formulën e saj pa sapun dhe ekstrakte bimore. Në dispozicion për të gjitha llojet e lëkurës. Perla, është përbërësi kryesor i kësaj serie me formën e saj pluhur dhe përbërësit e veçantë anti-plakje.

   Pluhuri i perlave ka një strukturë organike dhe përmban shumë minerale të dobishme për lëkurën, si dhe proteina dhe më shumë se 20 aminoacide. Peptidet antibakteriale luajnë një rol aktiv në rregullimin e metabolizmit. Acidi hialuronik gjithashtu hidraton, lëmon, forcon dhe natyrisht, rinovon lëkurën. e.

   Toniku

   Toniku me ekstrakt perle & peptide ju mundëson një efekt të dukshëm anti-rrudhë dhe falë këtij produkti lëkura do të jetë më e qartë, e ndritshme, e hidratuar dhe e re. Ky seri i ri nga Thalia është një ritual efektiv i kujdesit për lëkurën i formuluar posaçërisht për të ndihmuar në zvogëlimin e shenjave të dukshme të rrudhave dhe rritjen e shkëlqimit të lëkurës tuaj. Hapi i dytë i këtij rituali është Thalia Natyrore Pearl & Peptide Reverse Age Seria kundër plakjes.

   Ky tonik për fytyrën është prodhuar për të ndihmuar në ruajtjen e ekuilibrit natyror të lëkurës tuaj dhe në rritjen e shkëlqimit të saj. Ndihmon lëkurën tuaj të thithë dhe mbajë lagështirën me formulën e saj të veçantë anti-plakje. Me përdorim të rregullt, lëkura juaj do të ketë një pamje të qartë dhe të freskët. Në dispozicion për të gjitha llojet e lëkurës.

   Krem për fytyrën 

   Pluhuri i perlave, i marrë nga bluarja e perlave, përshpejton metabolizmin e lëkurës dhe rinovon qelizat falë molekulave bioaktive me bazë minerale miqësore me lëkurën. Në përdorim të rregullt, ajo i jep shkëlqim dhe freski lëkurës. 

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim