Set për fytyrën me pluhur perlash

  Set për fytyrën me pluhur perlash

  Lek 1,990.00
   PERSHKRIMI

   Sapun + Krem për fytyrën me pluhur perlash

   Pluhuri i perlave, i marrë nga bluarja e perlave, përshpejton metabolizmin e lëkurës dhe rinovon qelizat falë molekulave bioaktive me bazë minerale miqësore me lëkurën. Në përdorim të rregullt, ajo i jep shkëlqim dhe freski lëkurës. 

   10 përfitimet e tjera të setit me perla janë si më poshtë:

   1. Kontriubon në ripërtëritjen e lëkurës me efektet e saj kundër rrudhave.
   2. Siguron formimin e një lëkure të lëmuar.
   3. Ndihmon në heqjen e qelizave të vdekura.
   4. Zvogëlon skuqjen në lëkurë.
   5. Mbron lëkurën nga rrezet e diellit.
   6. I jep elasticitet lëkurës.
   7. Forcon dhe rigjallëron lëkurën.
   8. I jep shkëlqim dhe freski lëkurës.
   9. Siguron mbrojtjen e ngjyrës natyrale të lëkurës.
   10. Zbeh njollat.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim