Set me perla, Anti-Rrudhë për Fytyrën me Perlë dhe Peptide

  Set me perla, Anti-Rrudhë për Fytyrën me Perlë dhe Peptide

  Lek 3,500.00 Lek 6,700.00
   PERSHKRIMI
   Pastruesi në formë shkume me perle & peptide ju mundëson një efekt të dukshëm anti-rrudhë dhe falë këtij produkti lëkura do të jetë më e qartë, e ndritshme, e hidratuar dhe e re.Toniku me ekstrakt perle & peptide ju mundëson një efekt të dukshëm anti-rrudhë dhe falë këtij produkti lëkura do të jetë më e qartë, e ndritshme, e hidratuar dhe e re. Serumi lejon pluhurin e perlave, peptidit dhe acidit hialuronik në përmbajtjen e tij të depërtojnë lehtësisht në lëkurë. Kremi për konturin e syve, Pearl & Peptide Reverse Age Seria Thalia përmban shumë minerale, proteina dhe më shumë se 20 aminoacide që janë të dobishme për lëkurën. Ky  krem, i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, ndihmon proceset natyrale të lëkurës me pluhurin e saj të perlave, peptidit dhe acidit hialuronik, ndihmon në parandalimin e formimit të pigmentimit dhe zvogëlimin e vijave të holla dhe rrudhave.
   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim