Set Me Ekstraktin e Lules Së Qershisë Kundër Rrudhave

  Set Me Ekstraktin e Lules Së Qershisë Kundër Rrudhave

  Lek 1,890.00
   PERSHKRIMI

   Pastrues fytyre  

   Pastruesi në formë shkume për fytyrën - Thalia, përmban ekstrakte të pemës sakura (lulja e qershisë), e cila është e famshme për trëndafilin e saj unik, ndihmon në pastrimin e lëkurës suaj.

   Ky produkt kundër plakjes rikthen hidratimin që lëkura juaj ka humbur falë vajrave të çmuar si bisabalol si dhe ekstrakte unike të sakura. Inkurajon formimin e kolagjenit në lëkurën tuaj dhe rrit elasticitetin e lëkurës tuaj. Krijon një lëkurë të butë dhe të hidratuar. Ju mund të vazhdoni kujdesin për lëkurën tuaj të pastër dhe të freskët me kremin kundër plakjes Thalia Natural Beauty Sakura.

   Krem dite

   Sakura Krem kundër plakjes së fytyrës hidraton thellë lëkurën tuaj të thatë. Ai siguron përfitime kundër plakjes duke forcuar formimin e kolagjenit në lëkurën tuaj. Ndërsa rrit elasticitetin e lëkurës tuaj, mund të ndihmojë në heqjen e pigmentimit dhe njollave të kuqe të lëkurës. Falë vajrave të vlefshëm dhe acidit hialuronik në përmbajtjen e tij, ndihmon që lëkura juaj të forcohet kundër faktorëve të jashtëm gërryes dhe të parandalojë rritjen e poreve dhe zbut lëkurën tuaj.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim