Set me ekstrakt vaj ulliri

  Set me ekstrakt vaj ulliri

  Lek 1,690.00
   PERSHKRIMI

   Takohuni me një lëkurë të butë bebe-je!

   Sapuni me vaj ulliri është një produkt natyral që mund ta përdorni për pastrimin e trupit, fytyrës dhe flokëve falë pasurisë së tij në vajra bimorë dhe vitamina. Ky produkt unik, me shkumën e tij të bollshme dhe strukturën e butë, kur përdoret rregullisht, zbukuron lëkurën, forcon flokët dhe rrit rezistencën e lëkurës ndaj sëmundjeve të ndryshme. Pas përdorimit, lëkura bëhet e butë, e pastër dhe më fleksibile. Të gjithë anëtarët e familjes mund ta përdorin në mënyrë të sigurt sapunin me vaj ulliri. Do të ndjeni që lëkura juaj është më e pastër falë këtij sapuni të testuar dermatologjikisht.

   Skrab për trupin me përbërje të vajit të ullirit Thalia Natural Beauty, pastron lëkurën tuaj nga lëkura e vdekur falë agjentëve natyralë të marrë nga vaji ulliri intensiv dhe bërthama e kajsisë. Ndihmon gjithashtu që lëkura juaj të ketë një pamje bebe dhe mëndafshi. Vaji i ullirit i pasur me vitamina K dhe E. Përmban kalcium, natrium, kalium dhe hekur. Vaji i ullirit është përdorur për kujdesin e lëkurës që nga kohërat antike të historisë. Arsyeja më e madhe për këtë është se struktura e lëkurës dhe kimia e vajit të ullirit janë jashtëzakonisht të përshtatshme me lëkurën. 

   Krem për Lëkurën me Vaj Ulliri

   Me përmbajtjen e saj 100% të vajit të ullirit, ky krem ushqen lëkurën dhe jep një ndjenjë të butë dhe të gjallëruar. Vaji i ullirit përmban vitaminë E natyrale, gjalpë shea, pro vitaminës B5 dhe formula e tij siguron hidratimin dhe kujdesin për lëkurën tuaj. Përdoreni si pjesë të rutinës së përditshme të kujdesit për lëkurën. 

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim