Set Me Ekstrakt Trëndafili Për Kujdesin Ndaj Lëkurës

  Set Me Ekstrakt Trëndafili Për Kujdesin Ndaj Lëkurës

  Lek 1,850.00
   PERSHKRIMI

   Set për  me ekstrakt trëndafili  nga linja organike Thalia


   Larësi i fytyrës

   Arrini një lëkurë të pastër, të gjallë me strukturën e dendur dhe kremoze të shkumës pastruese dhe ekuilibruese të fytyrës Thalia Natural Beauty Midnight Rose!

   Shkumë pastruese dhe ekuilibruese e fytyrës për pastrimin e fytyrës, Thalia Natural Beauty Midnight Rose, një nga produktet speciale të serisë, pastron butësisht fytyrën tuaj falë ujit të pasur me trëndafila dhe formulës së tij të veçantë pa sapun. Falë strukturës së saj të dendur dhe kremoze dhe notave të buta të trëndafilit, lë lëkurën tuaj të ndihet e pastër, dhe të freskët. Trëndafili ka veti antioksiduese me vitaminën C në përmbajtjen e saj; rinon dhe rigjallëron lëkurën tuaj. Ai ndihmon në heqjen e rrudhave. Depërton lehtësisht në lëkurën tuaj me vajrat natyralë që përmban

   Tonik 

   Uji & Toniku pastrues dhe ekuilibrues i fytyrës, i cili është një nga produktet speciale të serisë dhe përmban ujë intensiv me trëndafila, pastron dhe zbut fytyrën, sytë, make-upin dhe buzët tuaja në një hap.

   Cilësia e saj freskuese ringjall lëkurën. Lëkura juaj e pastruar dhe e ushqyer bëhet më e butë dhe ka një pamje të qartë. Ai siguron një përvojë unike me aromën e tij të veçantë të trëndafilit. Duke qenë një anëtar i familjes Rosaceae, trëndafili (rosa) ka veti antioksiduese me vitaminën C në përmbajtjen e saj; rinon dhe rigjallëron lëkurën tuaj. Ai ndihmon në heqjen e rrudhave. Depërton lehtësisht në lëkurën tuaj me vajrat natyralë që përmban. Dhe sigurisht që është një pastrues i shkëlqyeshëm i lëkurës, plus që ka veti antibakteriale. Me pastruesin dhe balancuesin e ujit dhe tonikut për fytyrën, do të ndiheni të gjallë, energjik dhe të pastër

   Sapun Midnight

   Sapun natyral pastrues dhe balancues Thalia Natural Beauty, ndihmon në heqjen e papastërtive dhe vajit të tepërt në sipërfaqen e lëkurës dhe pastrimin e poreve të bllokuara. Ai ndihmon lëkurën për të fituar një pamje më të pastër, më të rehatshme, më të butë dhe të shëndetshme. Falë formulës së tij të veçantë jo tharëse dhe efektit natyror hidratues të ujit me trëndafila, ju mund ta përdorni atë në mënyrë të sigurt në kujdesin për fytyrën dhe trupin tuaj çdo ditë. Është një krem ​​hidratues i shkëlqyer dhe depërton lehtësisht në lëkurë me vajrat natyralë që përmban. Trajton lëkurën, pastron nga infeksionet si ënjtja, skuqja, aknet dhe ekzema, qetëson dhe relakson lëkurën. Zbuloni gamën e pastrimit dhe balancimit me Trëndafila Thalia Natural Beauty për të plotësuar rutinën tuaj të bukurisë.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim