Set me ekstrakt të hithrës dhe gështenjës

  Set me ekstrakt të hithrës dhe gështenjës

  Lek 1,100.00
   PERSHKRIMI

   Sapuni Natyror Thalia me përbërje hithre do t’i ndihmojë flokët tuaj të duken më të shëndetshëm dhe më të fortë falë ekstraktit të saj bimore. Do të ndjeni se lëkura juaj është më e pastruar dhe e butë falë përbërësve të saj natyralë.

   Shampo me ekstrakt të hithrës dhe gështenjës

   Eliminon zbokthin. Riparon flokët e ndarë. Ndihmon flokët të rriten më të gjatë dhe të trashë. Përveç vetive të shkëlqyera shëruese të gështenjës së kalit dhe hithrës, aktivet bimor të patentuar PhytoComplex AHL®, i cili merret nga përzierja e 24 bimëve të ndryshme në Laboratorin e Kozmetikës Akten dhe është efektiv kundër rënjes së flokëve, dhe përmban provitamina dhe proteina të hidrolizuara, duke rezultuar në një shampo jashtëzakonisht të fuqishme. Provojeni, nuk do pendoheni!

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim