Set Me Ekstrakt Shege Dhe Argjile Për Fytyrën

  Set Me Ekstrakt Shege Dhe Argjile Për Fytyrën

  Lek 1,790.00
   PERSHKRIMI

   Krem për fytyrën + Maskë  për fytyrën me argjile dhe ekstrakt shege

   Kremi e bën lëkurën të duket më e ndritshme, e lëmuar dhe e shëndetshme.

   Karakteristikat pastruese të argjilës luajnë një rol të rëndësishëm në pastrimin e lëkurës tuaj nga qelizat e vdekura duke mbajtur njëkohësisht nën kontroll dhe të balancuar yndyrën.

   Falë antioksidantëve të fuqishëm dhe acideve yndyrore thelbësore që vijnë nga ekstrakti i shegës, ndihmon lëkurën tuaj të duket më e pastër, elastike dhe e lëmuar. Maskat e fytyrës me bazë argjile shtojnë gjallëri në ritualin tuaj të kujdesit për fytyrën me 5 lloje të ndryshme formatesh 100 ml.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim