Set me ekstrakt shege

  Set me ekstrakt shege

  Lek 1,700.00
   PERSHKRIMI

   Sapuni i shegës

   përmban ekstrakt shege të marrë posaçërisht në mjedisin laboratorik. Sapuni i shegës mbron lëkurën nga radikalet e lira, e bën lëkurën të duket më e ndritshme, më elastike dhe është efektive në heqjen e rrudhave. Ekstrakti i shegës është një burim i fortë i vitaminës C, vitaminave B1 dhe B2. Prandaj, ka veti antioksiduese dhe 'anti-age'. Falë aromës të saj të veçantë dhe bazës së sapunit të testuar dermatologjikisht, do të ndjeni që lëkura juaj është më e pastër. Është një produkt miqësor ndaj lëkurës me formulën e tij kaustike dhe pa paraben.

   Peeling për trupi me ekstrakt shege

   pastron lëkurën tuaj nga lëkura e vdekur falë ekstraktit të saj intensiv të shegës dhe agjentëve natyralë të marrë nga bërthama e kajsisë. Me vetitë antioksiduese të ekstrakteve të shegës, ndihmon lëkurën tuaj të rinohet. Ju bën të ndiheni më dinamik me aromën e saj të këndshme dhe energjike. Shega përmban mjaft vitamina C, B1 dhe B2, hekur dhe kalium. Shega gjithashtu ka veti të tilla si zbutjen e lëkurës dhe mbrojtjen e saj nga infeksionet. Bërthama e kajsisë ka vitamina A, D, K dhe B17; Ai ndihmon në zbutjen e lëkurës dhe rregullon ekuilibrin e hidratimit së lëkurës. Duhet të përmendim gjithashtu se bërthama e kajsisë përmban çdo element që i duhet lëkurës.

   Krem me Ekstrakt Shege

   Krijuar nga Akten Kozmetik, 100 përqind natyrore dhe 100 përqind inovative Thalia Natural Beauty Skin Cream me Ekstrakt Shege përmban ekstrakte shege të marra posaçërisht në një mjedis laboratorik. Ndihmon për të hidratuar lëkurën me antioksidantë të fuqishëm dhe acide yndyrore thelbësore që përmban. Ai mbështet riparimin e lëkurës, zvogëlimin e shfaqjes së vijave të holla dhe rrudhave dhe rigjenerimin e qelizave më shpejt me vitaminat C, B1 dhe B2. Kjo e bën lëkurën të duket më e ndritshme, elastike, e lëmuar dhe e trashë.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim