Set Marshmallow

  Set Marshmallow

  Lek 1,950.00
   PERSHKRIMI

   Sapun Natyral Marshmallow

   Sapun natyral Thalia Natural Beauty Marshmallow Micellar, një nga produktet e kësaj serie speciale, pastron lëkurën tuaj të ndjeshme pa e dëmtuar me formulën e saj që përmban përbërës natyralë dhe hidratues, parandalon atë nga tharja dhe mbron karakterin natyror të lëkurës tuaj duke vepruar si një barrierë. Ky sapun i shkëlqyeshëm për fytyrën dhe banjën ndihmon në parandalimin e rritjeve të padëshiruara dhe lëkurës me yndyrë falë ekstrakteve të saj intensivë të luleve marshmalloë.

   Sapuni natyral Thalia Marshmallow Micellar mund të përdoret në kujdesin për fytyrën dhe trupin tuaj me qetësi shpirtërore.

    

   Xhel për Trupin me Marshmallow dhe Micellar

   Bëhuni gati për një kënaqësi magjepsëse dushi me Thalia Natural Beauty Marshmallow Micellar Body Shampoo!

   Marshmallow Micellar Xhel Dushi, një nga produktet kryesore të Marshmallow Micellar Series krijuar nga Thalia Natural Beauty për të rinjtë, ofron një kënaqësi magjike dushi me tiparin e tij zbutës dhe aromën e këndshme që  të shoqëron gjatë gjithë ditës. Ju do të ndieni që lëkura juaj do të jetë e butë dhe e aromatizuar

   Shampo për Flokët me Marshmallow dhe Micellar

   Jepini flokëve butësi me shampon Thalia Marshmallow Micellar Shampoo!

   Lulja e Marshmallow është një bimë e përdorur si në të ushqyerit ashtu edhe në mjekësi për mijëra vjet. Efektet e saj të mrekullueshme në flokë dhe lëkurë nuk mund të mohohen.

   Marshmallow Micellar Shampoo, pastron flokët tuaj thellë nga rrënja deri në majë, përdoret për produkte të kujdesit të flokëve si xhel, llak flokësh, shkumë flokësh, vajra për kujdesin e flokëve dhe produkte mbrojtëse, pa shpëlarje, largon mbetjet e faktorëve të jashtëm nga flokët tuaj. Shampoja Marshmallow Miselar shton freski në flokë falë ekstrakteve të luleve të marshmallow. Me vajrat ushqyes dhe vitaminat që përmban, rikthen hidratimin e humbur në flokët tuaj dhe ju jep atyre një butësi. Ka një efekt të dukshëm kundër rënies së flokëv. Produkti gjithashtu kujdeset për flokët tuaj nga rrënja në majë me provitamina dhe proteina të hidrolizuara në formulimin e tij.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim