Seti Tiana

  Seti Tiana

  Lek 899.00
   PERSHKRIMI

   Manikyr 

   Manikyr  shumëfunksional i cili  kombinon disa funksione :

   • forcues i thonjve
   • krijon mbrojtje dhe  i jep thonjve një përfundim shumë të shkëlqyeshëm
   •  rezistent ndaj ujit

   Zgjidhni ngjyrën që dëshironi sipas shijeve tuaja.

   https://modastikacosmetics.com/collections/shop/products/manikyr-lacquer-gizzene?_pos=1&_sid=f4c538a2d&_ss=r

    Laps buzësh 

   Një laps buzësh i dizenjuar për të nxjerrë në pah konturin e buzëve.
   Theksoni konturin dhe hijen natyrale të buzëve. Duke shfaqur një strukturë të butë  ky laps  buzësh mund të aplikohet pa probleme mbi buzët, dhe mbetet njëtrajtësisht i përhapur pas aplikimit.

   https://modastikacosmetics.com/collections/shop/products/laps-buzesh-gizzene?_pos=1&_sid=1c756f587&_ss=r

   Laps për sytë

   Siguroni një përkufizim të saktë pa dëmtuar  zonën delikate të syve.
   Mund të përdoret për të arritur një pamje të shumëllojshme nga ajo sensuale deri tek ajo më ekstravagante.
   Aplikim i butë me ngjyrë të pasur dhe të qëndrueshme.

   https://modastikacosmetics.com/products/laps-per-syte-gizzene?_pos=3&_sid=cd1517622&_ss=r

   Laps vetullash 

   Për një stilim të saktë të vetullave dhe për një rezultat sa më natyral.

   Laps mbushës dhe formues  për vetullat ,super i lehtë në përdorim.

   Rezistent ndaj ujit.

   https://modastikacosmetics.com/collections/shop/products/laps-per-vetullat?_pos=2&_sid=7f2d67880&_ss=r

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim