Set makeup-it GIZZENE

  Set makeup-it GIZZENE

  Lek 1,590.00 Lek 2,200.00
   PERSHKRIMI
   Pudër Kremoze - Gizzene

   Pudra kremoze është një zgjedhje e mirë për lëkurë të thatë ose të maturuar.

   Siguron një mbulim mesatar dhe të plotë duke ndihmuar lëkurën të duket e butë dhe e mëndafshtë. 

   Kjo fondatinë krem nga Gizzene Paris jep një përfundim natyral sapo aplikohet,është perfekte për përdorim të përditshëm dhe një pamje të kuruar.

   Buzëkuq Beauty -GIZZENE

   Një buzëkuq kremoz,shumë i pigmentuar i cili shkrihet  në buzë për të krijuar një ngjyrë të thellë ,duke i dhënë buzëve tuaja nuanca të lehta në ngjyrë për një pamje moderne.

   Eyeliner Deep & Black -GIZZENE

   Eyeliner i lëngshëm që jep një përfundim shumë të realizuar si për fillestarë ashtu edhe për profesionistë.

   Një eyeliner i lëngshëm i frymëzuar nga lapsi klasik i kaligrafisë për vizatimin e linjave më të mirë dhe arritjen e përkufizimit të përsosur.

   Realizoni  formën e syrit që keni dëshiruar.Formula super inovative e eyeliner-it tonë e  papërshkueshme nga uji dhe me qëndrueshmëri të lartë.Një eyeliner për një kontroll dhe saktësi superiore,me një majë  ultra të hollë që ju lejon të  përcaktoni me vijëzim të saktë.  Formula rrotullohet me lehtësi, thahet shpejt, dhe është rezistente për një kohë të gjatë.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim