Set Me Ekstrakte Organike Kundër Rënies së Flokëve

  Set Me Ekstrakte Organike Kundër Rënies së Flokëve

  Lek 1,990.00
   PERSHKRIMI

   -Vaj  Argani  & Jojoba  për flokët  pa shpëlarje

   Depërton thellë në flokët tuaj, rrit elasticitetin e fijeve të flokëve tuaj, rinovon strukturën e tij, jep shkëlqim dhe butësi. Si rezultat i gjithë kësaj, ajo ushqen flokët tuaj pa i rënduar dhe bën që fijet e flokëve të duken më të shëndetshme.

   Lufton kundër rënies së flokëve, acidet Omega 3 dhe Omega 9 absorbohen shpejt nga fijet tuaja të flokëve, duke ndihmuar në riparimin dhe rinovimin e flokëve të dëmtuar dhe të konsumuar.

   Përdorimi:

   Përhapni një sasi të vogël të vajit në pëllëmbët tuaja, vendoseni atë në flokë të lagur dhe mos e shpëlani. Nëse dëshironi mund ta përdorni produktin para tharjes së flokëve.

   -Shampo me ekstrakt gruri dhe mjalti  kundër  rënies së flokëve

   Shampo kundër rënies së flokëve Thalia Natural Argan Oil përmban nivele të larta të vitaminës E për shkak të vajit të arganit. Thalia Natural Argan Oil, i cili përfshin këtë vaj unik në formulimin e tij ka veti antioksiduese, hidraton flokët tuaj dhe parandalon flluskat e pakontrolluara me efektin e saj të dyfishtë. Në këtë mënyrë, flokët bëhen më të butë dhe duken të pastër për një kohë të gjatë. Përveç të gjithave, kjo i bën flokët të shkëlqejnë shumë sepse reflektojnë më shumë dritë. 

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim