Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Set organik kundër Celulitit+DHURATE skrab për fytyrën dhe trupin
Set organik kundër Celulitit+DHURATE skrab për fytyrën dhe trupin

Set organik kundër Celulitit+DHURATE skrab për fytyrën dhe trupin

Lek 7,500.00
  PERSHKRIMI

  Set BIO për trajtimin dhe luftimin e Celulitit  nga linja ITALIANE ETEREA.Ky set vjen si asnjë herë tjetër edhe me një dhuratë.
  Bli setin dhe përfito dhuratë Scrub për fytyrën dhe  trupin me vlerë 3300 LEKE! 😍😍

  Krem Trupi Natyral (me aromë frutash)-ETEREA

  • Formulë e  vajit të shegës organike dhe bajameve të ëmbla
  • Hidratues dhe antioksidues I jashtëzakonshëm
  • Ngadalëson procesin e rrudhave në lëkurë
  • Ndihmon për të përmirësuar dhe mbajtur lëkurën e re dhe elastike

  Eupraxia-Vaj kundër Celulitit nga ETEREA

  • I përshtatshëm për kurimin dhe trajtimin e celulitit
  • Komponentët e tij natyralë minimizojnë problemet e lëkurës 
  • Stimulon qarkullimin e gjakut dhe sistemin limfatik
  • Për lëkurë më të butë dhe elastike. 
  Skrab për fytyrën dhe trupin-DHURATE
  • E përshtatshme për pastrim të thellë dhe jo agresiv
  • I jep shkëlqim lëkurës, falë veprimit të bajames dhe pudrës së kakaos
  • Vepron  kundër rrudhave

  E përshtatshme  për lëkurë sensitive  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim