Set Korrektor+Fondatinë Kremoze+Pudër fiksuese

  Set Korrektor+Fondatinë Kremoze+Pudër fiksuese

  Lek 2,300.00
   PERSHKRIMI

   Korrektor 

   Korrektori perfekt për aplikimin poshtë syve .Korrektor i lëngshëm me një strukturë kremoze që  jep një mbulim të lartë.I jep një ndjesi të lehtë lëkurës dhe aplikohet butësisht në mënyrë të njëtrajtshme.

   -Nuk ka elementë shtesë  të panevojshëm.

   Pothuajse nuk ndjehet dhe  mbulon në mënyrë perfekte.

   Pudër Kremoze

   Pudra kremoze është një zgjedhje e mirë për lëkurë të thatë ose të maturuar.

   Siguron një mbulim mesatar dhe të plotë duke ndihmuar lëkurën të duket e butë dhe e mëndafshtë. 

   Kjo fondatinë krem nga Gizzene Paris jep një përfundim natyral sapo aplikohet,është perfekte për përdorim të përditshëm dhe një pamje të kuruar.

   Pudër fiksuese

   transparente që e bën make up-in tuaj te qendroje sa me gjatë dhe është kundër ujit

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim