Set Hidratues dhe Rigjenerues me Aloe Vera(për duart dhe flokët)

  Set Hidratues dhe Rigjenerues me Aloe Vera(për duart dhe flokët)

  Lek 1,650.00
   PERSHKRIMI

   Sapuni Natyral riparues dhe hidratues i serisë Aloe Vera

   siguron kujdesin dhe mbrojtjen më natyrore për lëkurën tuaj me përmbajtjen 50% të ekstraktit të aloe verës. Pastron butësisht lëkurën tuaj që është e ekspozuar ndaj faktorëve të jashtëm dhe diellit dhe për këtë arsye është e thatë. Ndihmon lëkurën tuaj të rimarrë hidratimin e humbur. Ajo freskon lëkurën tuaj me aromën e saj të këndshme. Ju mund të përdorni me siguri këtë sapun në lëkurën dhe flokët tuaj. Aloe vera, përbërësi kryesor aktiv në këtë produkt, është një bimë afrikane dhe ka 400 specie të ndryshme. Aloe vera, e përcaktuar si "bima e pavdekësisë" nga egjiptianët, përmban 20 minerale, 18 aminoacide dhe 12 vitamina në lëngun si xhel që del kur gjethet prishen. Kjo është arsyeja pse aloe vera është një barishte e mrekullueshme që përdoret shpesh si në mjekësi ashtu edhe në kozmetikë.

   Shampoja rigjeneruese dhe e kujdesit hidratues të serisë Aloe Vera Thalia Natural Beauty

   është ideale për flokë të thatë dhe të lyer me mbështetjen e ekstraktit unik të aloe vera.Aloe vera, e përcaktuar si "bima e pavdekësisë" nga egjiptianët, përmban 20 minerale, 18 aminoacide dhe 12 vitamina në lëngun si xhel që del kur gjethet e saj. Kjo është arsyeja pse aloe vera është një barishte e mrekullueshme që përdoret shpesh si në mjekësi ashtu edhe në kozmetikë.

   Kjo shampo e cila përmban këtë bimë intensivisht, ofron një kujdes unik dhe hidraton flokët veçanërisht të thatë dhe të lyer me ekstraktin e saj 50% të aloe verës dhe përbërësit aktivë natyralë të zgjedhur me kujdes. Ekstrakt aloe vera i ngarkuar me vitamina, minerale dhe enzima; lufton kundër zbokthit, këputjen e flokëve dhe problemeve të kokës.

   Ajo ndihmon në forcimin e rrënjës të flokëve dhe rritjen e tyre të shëndetshme. Përveç kësaj, ajo mbron flokët nga efektet e dëmshme të diellit. 

   Kremi Riparues dhe Hidratues i duarve u krijua posaçërisht në Laboratorin e Kozmetikës Akten për t'ju dhënë duarve tuaja një kujdes të mrekullueshëm me ekstraktin e saj 50% të aloe vera, strukturën e dendur dhe të lëngshme.

   Ky krem hidraton dhe mbron duart tuaja, ndihmon në riparimin e duarve dhe thonjve të dëmtuar. Përveç pastrimit dhe hidratimit të lëkurës, Aloe Vera ka një efekt shërues në djegiet, plagët dhe pickimet e insekteve. Aloe është gjithashtu jashtëzakonisht e aftë të mbrojë lëkurën nga efektet e dëmshme të diellit. Duhet të përmendim gjithashtu se bima afrikane është një depo e vërtetë mineralesh, aminoacidesh dhe vitaminash.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim