Seti Borëbardha

  Seti Borëbardha

  Lek 1,090.00
   PERSHKRIMI

   Fondatinë

   Kjo fondatinë siguron një mbulim të mesëm dhe një përfundim natyral mat të lehtë që zgjat deri në 24 orë në çdo nuancë.
   Formula përmban hidratues dhe pigmente që përshtaten me ngjyrën tuaj dhe shkrihen në lëkurë duke u njëtrajtësuar lehtë për të krijuar një efekt natyral, të ngjashëm me atë të lëkurës tuaj. 
   https://modastikacosmetics.com/products/fondatine-hd-pro-gizzene?variant=34546321719461
   Rimel 
   Një rimel që zgjat ,volumizon  dhe ndan qerpikët  për një pamje sa më natyrale. 

   Ky rimel ju ndihmon të keni qerpikë që janë të plota dhe me formë pasi furça e tij  përmban fije të vogla të dizEnjuara posacerisht për të kapur, ngritur dhe dhënë formë madje edhe qerpikët e  shkurtër dhe të drejtë.

   https://modastikacosmetics.com/collections/shop/products/rimelexcessive?_pos=1&_sid=7bc7a0f84&_ss=r

    

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim