Set Fondatinë +Matte&Day +Rimel All In one +Penel GIZZENE

  Set Fondatinë +Matte&Day +Rimel All In one +Penel GIZZENE

  Lek 2,190.00 Lek 3,200.00
   PERSHKRIMI
   -Kjo fondatinë siguron një mbulim të mesëm dhe një përfundim natyral mat të lehtë që zgjat deri në 24 orë në çdo nuancë.
   Formula përmban hidratues dhe pigmente që përshtaten me ngjyrën tuaj dhe shkrihen në lëkurë duke u njëtrajtësuar lehtë për të krijuar një efekt natyral, të ngjashëm me atë të lëkurës tuaj. 
   https://modastikacosmetics.com/collections/gizzene/products/fondatine-hd-pro-gizzene
   -Matte&Day
   Një ngjyrë  e qëndrueshme për buzët, me një bazë të butë, që siguron hidratim përfundimtar.Ka efekt të gjatë dhe nuk thahet ,i përshtatshëm për buzët e plasaritura. Mbrojtje antioksiduese dhe hidratim përfundimtar.Kjo formulë e buzëkuqit mat,përmban elementë për të ndriçuar buzët me pigment super intensiv për një pasqyrim voluminoz metalik.
   https://modastikacosmetics.com/collections/gizzene/products/gizzene-matte-day-long-rouge

   -Një rimel që zgjat ,volumizon dhe ndan qerpikët  për një pamje sa më natyrale. Ky rimel ju mundëson të realizoni qerpikët që keni ëndërruar! Furça e krijuar posaçërisht për të formësuar qerpikët që nga rrënja, duke rritur gjatësinë dhe vëllimin deri në majë.Posaçërisht për sy sensitivë.

    

   -Eyeliner i lëngshëm që jep një përfundim shumë të realizuar si për fillestarë ashtu edhe për profesionistë.Një eyeliner i lëngshëm i frymëzuar nga lapsi klasik i kaligrafisë për vizatimin e linjave më të mirë dhe arritjen e përkufizimit të përsosur.

    

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim