Set Eterea, Acid Hialuronik dhe Spray Hidratues Intensiv

  Set Eterea, Acid Hialuronik dhe Spray Hidratues Intensiv

  Lek 5,990.00 Lek 9,200.00
   PERSHKRIMI
   • Rigjeneron dhe zbut lëkurën
   • Efekt tërheqës dhe super hidratues
   • Rrit elasticitetin e indeve
   • Vepron kundër inflamacioneve
   • Formula e pasur me ekstrakte organike të mjedrës, boronicës etj.
   • Stimulon qelizat e kolagjenit 
   Spray intensive multi-active është mik i pazëvendësueshëm dhe i dobishëm i bukurisë me veprim gjallërues, detoksifikues, hidratues nëpërmjet ekstraktëve të Pine, Moringa dhe Ficus Indica.
   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim