Set Dushi Peony

  Set Dushi Peony

  Lek 2,000.00
   PERSHKRIMI

   Harmonia e përsosur e bimës bozhurë, simboli i bukurisë, me aromat e luleve dhe drurit.

   Informacione mbi produktin:

   Thalia Love Of Peony Care Shampoo 300 ml / Sles-Sls-salt-pa paraben

   Kujdeset thellësisht për flokët tuaj dhe i ndihmon ato të fitojnë shkëlqim. Ndihmon që flokët të duken gjithmonë të pastër falë ekstrakteve të luleve të bozhureve dhe provitaminës në përmbajtjen e tyre. Kombinimi perfekt i aromave të luleve dhe drurit me qelibar do t'ju bëjë të ndiheni të relaksuar. Ju mund ta përdorni çdo ditë për flokë të pastër dhe të bukura.

   Thalia Love Of Peony Shampoo për trupin 300 ml / Sles-Sls- pa paraben

   Me ekstrakte të luleve bozhurë, zbut lëkurën tuaj dhe i jep asaj shkëlqim. Harmonia e përsosur e aromave të luleve dhe drurit me qelibar përkëdhel trupin tuaj me një aromë tërheqëse. Mund ta përdorni çdo ditë. Me provitaminën, ekstraktet bimore dhe proteinat e hidrolizuara, ju do të ndjeni freski gjatë gjithë ditës.

   Sapun i ngurtë Thalia Love Of Bozhure (Bozhure) 150 g / pa paraben

    Ky sapun i veçantë, të cilin mund ta përdorim në pastrimin e duarve dhe trupit do të jetë një pjesë e domosdoshme e rutinës së dushit, duke e bërë lëkurën tuaj të ndiejë një prekje mëndafshi dhe aromë të mrekullueshme. Ndjeni harmoninë e përsosur të aromave të luleve dhe drurit me qelibar dhe prekjen e butë në lëkurën tuaj. Të gjithë anëtarët e familjes mund të përdorin në mënyrë të sigurt sapunin tonë të formuluar posaçërisht pa paraben.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim