Set Dushi 3 në 1 Hot Colours

  Set Dushi 3 në 1 Hot Colours

  Lek 2,000.00
   PERSHKRIMI

   Shtoni ngjyra në jetën tuaj me Passion Fruit, fryti i dashurisë dhe fatit!

   Informacione mbi produktet:

   Thalia Hot Colors (Passion Fruit) Passion Fruit Body Cream 200 ml / Pa Paraben

   Pasuruar me ekstrakte natyrore dhe vaj frutash pasioni, ky krem ndihmon në procesin e vetë-rigjenerimit të lëkurës duke i dhënë hidratimin që i nevojitet. Ju do të ndjeni energjinë dhe efektin freskues të aromave të myshkut dhe frutave në lëkurën tuaj me çdo përdorim. Ju mund të përdorni të sigurt kremin me përmbajtje organike dhe me formulën e tij të veçantë që nuk përmban paraben, gjatë gjithë ditës. 

   Thalia Hot Colors (Passion Fruit) Passion Fruit Body Mist 200 mL / Pa Paraben 

   Spraji i trupit me veprim të dyfishtë është gjithmonë aty kur keni nevojë për të. Me ekstrakte natyrore ushqyese dhe frut pasioni ju bën ta nisni ditën me energjinë e aromave të myshkut dhe frutave. Pas larjes, ju do të ndjeni një prekje të freskët dhe të butë në lëkurën tuaj me sprajin e formuluar posaçërisht për trupin që nuk përmban paraben. 

   Sapun me Frut Pasioni 150 g / Pa Paraben

   Është një sapun i veçantë,  me ekstrakte ushqyese të frutave të pasionit dhe mund ta përdorini për duart dhe trupin. Me teksturën e tij të butë dhe të freskët, ndihmon në ekuilibrimin e hidratimit të lëkurës. Të gjithë anëtarët e familjes mund ta përdorin në mënyrë të sigurt sapuni e formuluar pa paraben.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim