Set Biosnail për lëkurë të ndjeshme

  Set Biosnail për lëkurë të ndjeshme

  Lek 13,450.00
   PERSHKRIMI

   Ky set është kombinimi ideal për fytyre të ndjeshme.

   Larësi kremoz me qumësht pastron në mënyre perfekte cdo papastërti dhe makeup, duke ruajtur balancën natyrale të lëkurës. Jargët e kërmillit dhe ingredientët  esenciale nga qumështi, janë të njohur për vetitë ushqyese,hidratuese dhe elastike duke lënë lekurën e paster ,me shkëlqim dhe duke i dhënë një ndjesi freskie.

   Krem antiage për lëkurë të ndjeshme me 70% sekrecion kërmilli

   Krem për fytyrën dhe qafën me jargë kërmilli dhe elementë aktive nga jargët e kërmillit  per efekt natyral kundër rrudhave.

   Ka veti ushqyese dhe hidratuese në lëkurë dhe gjithashtu ka ingredient të fuqishëm aktive që stimulojnë prodhimin e acidit hialuronik, kolagjenit dhe elastinës për të bërë lëkurën të duket me kompakte, e tërhequr dhe elastike.

   Serum për lëkurë të ndjeshme dhe për dekolte me 85%  sekrecion kërmilli

   Serum luksoz për fytyrën dhe qafën me jargë kërmilli dhe ekstrakte enzimash të jargëve të kërmillit (për ushqyerje dhe efekt natyral  kundër rrudhave dhe me efekt ingredient HD që ndihmojnë për të përforcuar konturet e faqeve dhe mjekrës, duke zbutur dhe tërhequr zonën e qafës dhe dekoltesë. Pikë e fortë e këtij serumi është miksimi i ingredientëve aktivë që sjellin bardhësi dhe përmiresojne aparencën e lëkurës.

    Me blerjen e këtij seti përfitoni dhuratë:

   Krem për sytë me veti kundër rrudhave dhe rrathëve me vlerë 2800 All.

   Ky krem me veti zbutëse,hidratuese dhe pastruese është një trajtim që përdor veprim sinergjik të ingredientëve si: jargë kërmilli, acid hialuronik, vaj të xhelit  Aloe Vera të cilët  i japin kremit veti zbutëse,ushqyese dhe qetësuese.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim