Set Biosnail për lëkurë mikse dhe të yndyrshme

  Set Biosnail për lëkurë mikse dhe të yndyrshme

  Lek 11,500.00
   PERSHKRIMI

   Ky set është kombinimi ideal për lëkurë mikse.

   Larësi kremoz me qumësht pastron në mënyre perfekte cdo papastërti dhe makeup, duke ruajtur balancën natyrale të lëkurës. Jargët e kërmillit dhe ingredientët  esenciale nga qumështi, janë të njohur për vetitë ushqyese,hidratuese dhe elastike duke lënë lekurën e paster ,me shkëlqim dhe duke i dhënë një ndjesi freskie.

   Serumi i bukurisë bazuar 90% në jargët e kërmillit, falë ingredientëve të tij natyralë,është ideal për shkëlqimin, hidratimin dhe luftën kundër rrudhave në fytyrë dhe në qafë.

   Përdorimi i  serumit të kombinuar me kremin antiage për lëkurë mikse dhe të yndyrshme me  75% sekrecion kërmilli ndihmon fytyrën të duket më e relaksuar dhe eliminon shenjat e lodhjes në fytyrë.

   Me blerjen e këtij seti përfitoni dhuratë:

   Krem për sytë me veti kundër rrudhave dhe rrathëve,me vlerë 2800 All.

   Ky krem me veti zbutëse,hidratuese dhe pastruese është një trajtim që përdor veprim sinergjik të ingredientëve si: jargë kërmilli, acid hialuronik, vaj të xhelit  Aloe Vera të cilët  i japin kremit veti zbutëse,ushqyese dhe qetësuese.<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/MCJ4LvFcFJ4" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim