Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Set BIO shampo dhe maskë+DHURATE Vaj kokosi
Set BIO shampo dhe maskë+DHURATE Vaj kokosi

Set BIO shampo dhe maskë+DHURATE Vaj kokosi

Lek 3,500.00
  PERSHKRIMI

  Set BIO për trajtimin dhe kujdesin e flokëve nga linja ITALIANE ETEREA.Ky set vjen si asnjë herë tjetër edhe me një dhuratë.
  Bli setin dhe përfito DHURATE vajin e arrës së kokosit me vlerë 2400 LEKE! 😍😍

  Shampo rigjeneruese, zbutëse, ristrukturuese

  • Është ideale për çdo lloj floku
  • Vepron intensivisht edhe në lëkurë të ndjeshme
  • Vepron në lëkurën e kokës si zbutës, ristrukturues dhe rigjenerues
  • Formula me ekstrakte biologjike forcon rrënjën e flokëve
  • Me Aloe Vera dhe Mjaltë
  • Floku do të gjejë vitalitet ,do të duket më i shndritshëm dhe lehtë

  Maskë për flokët

  • Kjo maskë është një trajtim ushqyes dhe rigjnerues
  • Trajton flokët në thellësi
  • I bën ato më elastikë dhe fleksibël
  • Eleminon efektin elektrizues
  • Me përbërje:mjaltë biologjik,acid hialuronik, ekstrakte biologjike,vajërat biologjikë të arrës së kokosit, linen,arganit,dhe gjalpit biologjik sshea

  Për flokë më të shndritshëm,  fortë dhe më të ristrukturuar.

   Vaj Biologjik i Arrës së Kokosit Eterea DHURATE:

  • Fitohet përmes presimit të ftohtë të arrave të  kokosit
  • Jashtëzakonisht i gjithanshëm
  • I jep elasticitet lëkurës, dritë dhe një efekt velvet të butë
  • Ndihmon gjithashtu në gjallërimin dhe ristrukturimin e flokëve
  • I pasur me  Vitaminë E , e cila njihet për funksionet e saj të shkëlqyera

   


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim